Михаела Филева и Стефан Вълдобрев - част от фестивала "Арт Будилник" в Хисаря

Михаела Филева и Стефан Вълдобрев - част от фестивала "Арт Будилник" в Хисаря
Снимка: "Арт Будилник"

Вход свободен за куп звезди в Хисаря между 14 до 22 юни

Фестивалът "Арт Будилник" гостува в курортния град в рамките на празниците на Община Хисаря.

Замислен като грандиозно културно събитие, фестивалът ще превърне Хисаря в център на изкуството и забавлението от 14 до 22 юни 2025, като предложи множество звездни събития с вход свободен за всички гости и жители на града. 

"Арт Будилник" ще бъде открит на 14 юни с грандиозен концерт на Михаела Филева, която ще зарадва публиката с невероятно музикално шоу на сцената на Летния театър в 20 часа. 

На 21 юни, на същата сцена, ще излязат победителите в категория "най-добра група" на БГ радио за 2025 г. - Стефан Вълдобрев и "Обичайните заподозрени", които ще подарят незабравимо музикално преживяване.

Финалният концерт ще бъде на 22 юни с изпълненията на фолклорен ансамбъл "Тракия".

Освен музиката, програмата включва и културни срещи с големи имена като Мария Лалева, която ще сподели своята нова книга "Пътища от огън" и Георги Тошев, който ще представи филма и книгата си за Лили Иванова.

Снимка: "Арт Будилник"

Любителите на театъра ще имат възможност да гледат постановката "Отворена брачна двойка" с участието на популярната Александра Сърчаджиева и Филип Буков.

Снимка: "Арт Будилник"

Културната палитра се допълва и от поредица театрални детски представления.

На 15 юни от 11 часа ще се играе "Снежанка" на Държавен театър Бургас - представление, подходящо за цялото семейство.

На 22 юни, също в 11 часа най-малките ще могат да се насладят на забавен куклен прочит на вечната приказка "Трите прасенца".

За децата са предвидени и забавни работилници - за вкусотии и кукли, които ще стартират веднага след представленията на кукления театър, като по този начин ще се съчетаят театралното изкуство и творческото забавление.

На 15 юни в програмата е кулинарното шоу с победителя от "Хелс Китчън" - Станислав Иванов, който ще демонстрира своите майсторски умения в кухнята. При това под акомпанимента на пианиста Евгени Генчев. Двамата ще създадат уникален кулинарно-музикален спектакъл, където изтънчената храна за сетивата ще срещне виртуозното пиано - истинско удоволствие за всички сетива. 

Снимка: "Арт Будилник"

Истории Извън гнездото

Споделяне
Харесва ми
Споделяне

Подобни

Ексклузивно

Последни

  • Истории
  • Михаела Филева и Стефан Вълдобрев - част от фестивала "Арт Будилник" в Хисаря